Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/kardelenweb/public_html/webkartali/webkartali.php:1) in /home/kardelenweb/public_html/webkartali/webkartali.php on line 1

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/kardelenweb/public_html/webkartali/webkartali.php:1) in /home/kardelenweb/public_html/webkartali/webkartali.php on line 1
WebKartalı | Yazılım

Web Kartalı BLOG

Yazar : Yönetici
Tarih : 2017-04-17
Kategori : 4-Nolu Kategori

Blog Yazıları AnaSayfa

Ücretsiz Çalıntı Plaka [PHP]

Selamun Aleykum Değerli Kardeşlerim, Dostlarım,

Her geçen gün daha iyi daha güzel, faydalı script, uygulamalar paylaşmaya devam edecem inşAllah.. Gerçekten reel işlerimin yoğun olmasına rağmen birşeyler kodlayıp sizlerle paylaşmak ayrı bir mutluluk benim için.

Bugün de sizlere Çalıntı Araç Plakası Sorgulama Uygulamasını sunacam.
Amacım şu; ihtiyacı olan alsın kullansın veya php alanında kendisini geliştirmek isteyen kardeşlerimiz uygulamayı enine boyuna inceleyip fikir edinsinler.

Çalıntı araçlar hakkında bir kurumda, firmada çalışıyorsanız yada bu alanda bir proje geliştirip web sitenizden para kazanmak kullanıcı çekmek istiyorsanız bu script sizin için çok daha uygun olacaktır.

Çalıntı araçları veritabanınıza kaydediyorsunuz, kullanıcılar gelip sorguladığında araç varsa detayları görüyor, yoksa çalıntı olmadığı kanaatine varıyor..

Tabii çalıntı araç listeniz veritabanınız ne kadar güçlü olursa o kadar çok kullanıcı web sitenizi ziyaret edecektir.Olay tamamen sizde bitiyor.

Script Arayüz DEMO

Admin Panel DEMO
Kullanıcı adı : Admin
Şifre : 123

scripti İNDİR

Veritabanı Klasör içinde mevcut.

İYİ GÜNLERDE KULLANIN


Soru, Öneri, Eleştiriler ve BEĞENİLERE Açığız ..
Etiketler : www.webkartali.com, ücretsiz plaka sorgulama, ücretsiz script, ücretsiz web uygulama, php, çalıntı araç, çalıntı motor